O nás

AVEO travel s.r.o.
sídlo: Družicová 2, 821 02 Bratislava II,
zapísaná v obchodnom registri Okr. súdu v Bratislave,
odd. Sro, vložka 85512/B
IČO: 45 666 598; DIČ: 2023083425; IČ DPH: neplatca;
autorizovaný predajca zájazdov, leteniek a cestovných služieb cez internet

PREHĽADNÉ INFO

Kolektív našich pracovníkov sme postavili na jedinom princípe a to je "osobný prístup". Nebudeme Vás prepájať na automatizované telefónne linky. Vždy, pokiaľ to bude možné sa Vám bude venovať  konkrétny pracovník. Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti internetového predaja zájazdov, nám to len potvrdili.


Prinášame  do segmentu cestovného ruchu skvalitnenie internetového vyhľadávania dovoleniek, zájazdov a last minute ponúk. Na našom webe www.aveo.sk a www.zajazdy-lastminute.sk Vám prinášame konečné ceny zájazdov. 


Takisto Vám prinášame vždy aktuálne fotografie z našich ciest po celom svete, ktoré sú aktualizované na našej stránke na facebooku: https://www.facebook.com/pages/AVEO-travel/162717380438911 

ZĽAVY a BONUSY

U nás máte zájazdy za rovnakú cenu ako u touroperátora. V AVEO travel sú aplikovateľné všetky zľavy a vernostné programy usporiadajúcej cestovnej kancelárie. Zľavy na first moment zájazdy, last minute, či špeciálne detské ceny. Takisto môžete využívať zľavy pre mladomanželov, či dôchodcov.

KONEČNÉ CENY

Ceny zájazdov prostredníctvom rakúskych a nemeckých CK sú konečné vrátane všetkých povinných letiskových táx, palivových príplatkov.
Férový prístup - konečné ceny hneď!

ČO PONÚKAME ?

Na cestovnom portáli www.aveo.sk máte k dispozícii ponuku renomovaných cestovných kancelárií so sídlom v Slovenskej republike, Rakúsku a Nemecku.
Prinášame Vám exotika za super ceny s odletmi z Viedne a Budapešti.
Sme zmluvným predajcom a obchodným partnerom cestovných kancelárií, ktoré sú povinne zmluvne poistené proti úpadku. Túto skutočnosť si môžete aj sami overiť na stránke Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr  http://www.sacka.eu/

GARANCIA CENY

U nás nezaplatíte ani o cent viac ! Ceny za zájazd, ktoré sú uvedené na našej stránke sú totožné s cenami nami zastúpených cestovných kancelárií. Takisto sú u nás aplikované všetky zľavy, bonusy alebo vernostné programy. S nami môžete len získať, a to je bonus v podobe atraktívnych súťaží.

VÝHODY

rýchle a prehľadné vyhľadávanie konečné ceny / u rakúskych a nemeckých CK/ denne aktualizované last minute ponuky úspora času zájazdy on – line / platí u rakúskych a nemeckých CK/ takmer 70 CK na jednom mieste Na jednom mieste sme sústredili široké spektrum zájazdov, dovoleniek a last minute ponúk. Výhoda je, že na www.aveo.sk môžete nájsť poznávacie, pobytovéh, lyžiarske, exotické zájazdy, plavby dokonca disponujeme aj portfóliom zájazdov rakúskych a nemeckých touroperátorov. Na základe Vašich kritérií si za pár sekúnd môžete vybrať dovolenku, aká Vám vyhovuje. Ušetríte čas, porovnáte si ponuky mnohých CK na jednom mieste a pri zobrazení konečných cien u rakúskych a nemeckých CK je to omnoho rýchlejšie.  Pevne dúfame, že sa nám spolu podarí vybudovať web, ktorý bude konečne hlavne pre cestovateľov.

 

Šťastnú cestu Vám želá kolektív AVEO travel!